KONTAKTA KANSLIET

E-post: info@ungteaterscen.se
Telefon: 0730-70 18 07
Postadress: c/o ATR, Box 1194, 721 29 Västerås
Besöksadress: Slottsgatan 17, 722 11 Västerås

Saga Hedberg
Generalsekreterare

Mobil: 0730-70 18 07
E-post: saga@ungteaterscen.se
Adminstratör
E-post: admin@ungteaterscen.se

Malin Tuuvas
Verksamhetsutvecklare
Tjänstledig 100%

KONTAKTA VALBEREDNINGEN

Cecilia Fransila 
Greg Backman
Maila info@ungteaterscen.se för kontaktuppgifter

KONTAKTA STYRELSEN

FV: Viggo Hangård, Moa Rönngren, Josefine Ahlström, Anna K. Liljeblad och Carl Toreborg
FV: Viggo Hangård, Moa Rönngren, Josefine Ahlström, Anna K. Liljeblad och Carl Toreborg

Anna K. Liljeblad
Ordförande  Vald t o m 2019
E-post: anna@ungteaterscen.se

Carl Toreborg
Vice ordförande Vald t o m 2020
E-post: carl@ungteaterscen.se

Josefine Ahlström
Ledamot Vald t o m 2020
E-post: josefine@ungteaterscen.se

Moa Rönngren
Ledamot Vald t o m 2019
E-post: moa@ungteaterscen.se

Viggo Hangård
Ledamot Vald t o m 2019
E-post: viggo@ungteaterscen.se