KONTAKTA KANSLIET

KANSLI
E-post: info@ungteaterscen.se
Telefon: 0730-70 18 07
Postadress: c/o Folkets hus och parker, Box 171 94, 104 62 Stockholm
Besöksadress: Swedenborgsgatan 1, Stockholm (vid Mariatorget)
 

Anna Wallgren
Generalsekreterare (vik)

Mobil: 0730 70 18 07
E-post: anna.wallgren@ungteaterscen.se

Lovisa Birath
Administratör
Mobil: 0709 80 18 40
E-post: lovisa.birath@ungteaterscen.se
 

Saga Hedberg
Föräldraledig generalsekreterare (t.o.m. sep 2019)

 

Förtroendevalda

Valberedningen
Cecilia Fransila och Greg Backman
E-post: valberedningen@ungteaterscen.se

Verksamhetsrevisor för verksamhetsåret 2018
Linnéa Christensen
Mobil: 0709-53 27 89
E-post: linnea_ch@hotmail.com

KONTAKTA STYRELSEN

FV: Viggo Hangård, Moa Rönngren, Josefine Ahlström, Anna K. Liljeblad och Carl Toreborg
FV: Viggo Hangård, Moa Rönngren, Josefine Ahlström, Anna K. Liljeblad och Carl Toreborg

Anna K. Liljeblad
Ordförande  (vald t .o.m. årsmötet 2019)
E-post: anna@ungteaterscen.se

Carl Toreborg
Vice ordförande (vald t.o.m. årsmötet 2020)
E-post: carl@ungteaterscen.se

Josefine Ahlström
Ledamot (vald t.o.m. årsmötet 2020)
E-post: josefine@ungteaterscen.se

Moa Rönngren
Ledamot (vald t.o.m. årsmötet 2019)
E-post: moa@ungteaterscen.se

Viggo Hangård
Ledamot (vald t.o.m. årsmötet 2019)
E-post: viggo@ungteaterscen.se