UT_logo_megafon

KONTAKTA KANSLIET

E-post: info@ungteaterscen.se
Telefon: 0730-70 18 07
Postadress: c/o ATR, Box 1194, 721 29 Västerås
Besöksadress: Slottsgatan 17, 722 11 Västerås

Saga Hedberg
Generalsekreterare

Frågor om förbundet och föreningar
Mobil: 0730-70 18 07
E-post: saga@ungteaterscen.se

Malin Tuuvas
Verksamhetsutvecklare
Tjänstledig 100%

KONTAKTA VALBEREDNINGEN

Jakob Clarin
Liza André
Samuel Syrén
Martin Hellström
Maila info@ungteaterscen.se för vidarebefodring 

KONTAKTA STYRELSEN

Foto: Katarina Rosenback
Foto: Katarina Rosenback

Anna K. Liljeblad
Ordförande  Vald t o m 2018
E-post: anna@ungteaterscen.se

Moa Rönngren
Vice ordförande Vald t o m 2019
E-post: moa@ungteaterscen.se

Rasmus K. Hofvander
Ledamot - Vald t o m 2018
E-post: rasmus@ungteaterscen.se

Cecilia Fransila
Ledamot - Vald t o m 2018
E-post: cecilia@ungteaterscen.se

Fanny Sundmark
Ledamot Vald t o m 2019
E-post: fanny@ungteaterscen.se

Carl Toreborg
Ledamot Vald t o m 2019
E-post: carl@ungteaterscen.se

Viggo Hangård
Ledamot Vald t o m 2019
E-post: viggo@ungteaterscen.se

Få vårt medlemsutskick. 
Genom att registrera dig här nedanför så kommer du kunna få vårt medlemsutskick. Det går ut ca 2 gånger per år till alla som står på listan. 
I nyhetsbrevet så informerar vi om vad som är på gång i förbundet. 
Ifall du inte längre vill få nyhetsbrevet kan du enkelt avanmäla dig till info@ungteaterscen.se